عضو شورای مرکزی جمنا گفت: آل‌سعود با ضربه محکمی که از یمن خورد به دنبال تضعیف جریان مقاومت در منطقه است.

آل‌سعود پس از ضربه محکم یمنی‌ها، به دنبال تضعیف مقاومت است/ راهپیمایی معنوی اربعین اختلافات را کنار می‌زند

حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب در یک گفت‌وگو درباره حوادث اخیر در عراق گفت: آل‌سعود با ضربه محکمی که از یمن خورد به دنبال تضعیف جریان مقاومت در منطقه است و چشم دیدن وحدت بین جبهه مقاومت در کشور‌های مسلمان را ندارد.

او ادامه داد: راهپیمایی اربعین حسینی(ع) حرکت عظیمی در بین مسلمانان جهان است که طلیعه شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی و زمینه ظهور امام زمان(عج) است و آل‌سعود به دنبال ضربه زدن به این اجتماع عظیم از روش‌های مختلف همچون فضای مجازی است.

حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی با بیان اینکه مرجعیت شیعه در عراق به دولت دستور پیگیری رفع مطالبات مردم را داده است، یادآور شد: خوشبختانه مردم عراق کاملاً هوشیار هستند و از التهابات پیروی نمی‌کنند. راهپیمایی اربعین حسینی(ع) یک سیل عظیم معنوی و انسانی است که اختلافات را کنار خواهد زد.

او با بیان اینکه روابط اقتصادی ایران با کشور‌های همسایه افزایش پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: آمریکا و برخی کشور‌های مرتجع منطقه چشم دیدن افزایش روابط برادری ملت‌ها را ندارند و می‌خواهند با اختلاف‌افکنی و ضربه زدن به روابط کشور‌ها مانع گسترش تعاملات شوند.

انتهای پیام/

اشتراک این خبر در :