سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تیم خودم را برای چالش جدی مقابل ماشین سازی تبریز آماده کردم و برای کسب سه امتیاز کامل به تبریز آمده ایم.

به گزارش آوای سهند به نقل از ایرنا، مجید جلالی در نشست خبری قبل از بازی تیم های ماشین سازی تبریز و نساجی مازندران با اشاره به اینکه نسبت به ظرفیت تیم مان خوب هستیم و نتایج قابل قبولی کسب کرده ایم؛ اعلام کرد: در بازی فردا خوشبختانه بازیکن مصدوم نداریم و تنها بازیکن غایب تیم محمد آبشک به دلیل محرومیت است.

وی با بیان اینکه در بازی های آتی نساجی مازندران روند رو به رشدی را می بینم، یادآوری کرد: در بازی های اخیر می توانستیم گلزنی بکنیم ولی متاسفانه قدر موقعیت هایمان را ندانسته و بازی ها را با تساوی تمام کردیم.
وی در خصوص بازی های لیگ برتر امسال گفت: امسال لیگ خوبی داشتیم و از لحاظ کیفی بازی ها در حد قابل قبول بودند و چهار تیم بالای جدول با جذب بازیکنان بنام توانستند با دیگر تیم ها فاصله زیادی پیدا کنند اما با این اوصاف تیم های میانی جدول هم با بازی های خوبی که به نمایش گذاشتند در رویارویی با تیم های بالای جدول کم نیاورده و جایگاه خود را در میانه جدول تثبیت کردند.
دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و نساجی مازندران فردا پنجشنبه از ساعت ۱۸ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار می شود.

اشتراک این خبر در :