هر چند از مدت ها قبل موضوع انتخاب سرمربی جدید تراکتورسازی در دستور کار مسئولان باشگاه قرار گرفته و امروز و فردا می شود اما این انتخاب حساس تاکنون به نتیجه نرسیده و به قول معروف دودی از دودکش کلبه انتخاب پاپ بیرون نیامده است!

 

 به گزارش آوای سهند، ظاهرا انتخاب سرمربی این فصل تراکتور هم دست کمی از انتخاب پاپ برای کاتولیک های جهان ندارد. از چند جهت هم بی شباهت به این رخداد مذهبی _ سیاسی نیست. از محرمانه بودن گفتگوها گرفته تا طولانی شدن پروسه انتخاب و انتظار سخت و جانفرسای مشتاقان! و در نهایت وقتی کشیش های جمع شده در داخل اتاق انتخاب به یک نتیجه قطعی می رسند دودی سفید از دودکش کلبه بیرون می آید تا همه منتظران بیرون عمارت متوجه و خبردار شوند که بالاخره انتظارها به پایان رسیده و پاپ مقدس ! انتخاب شده است. حال باید پرسید که این دود سفید چه زمانی از پشت درهای بسته باشگاه تراکتورسازی بیرون می آید؟!

در همین رابطه غلامرضا صادقیان، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز اخیرا اعلام کرده سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه تا دو یا سه روز آینده انتخاب خواهد شد.

Image result for ‫مدیرعامل تراکتور‬‎

وی در واکنش به این پرسش که او روز گذشته با چهار بازیکن جدید قرارداد بسته است و چطور به این زودی دوباره به ترکیه بازگشته است، گفت: اینها بماند برای بعد! بالاخره کار انجام شده است. این بازیکنانی که ما با آنها قرارداد بستیم، ایران هستند. ما تصمیم به جوان‌گرایی در تیم داریم و در برنامه‌های‌مان فکر می‌کنم تا سال آینده بتوانیم اهداف مالک باشگاه را به اجرا درآوریم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در مورد اینکه به چه اندازه در باشگاه قدرت دارد، خاطر نشان کرد: زنوزی مالک باشگاه است، ولی با توجه به اعتماد ۱۸ ساله‌ای که به بنده دارد، این وظیفه حساس را به من سپرده است و من هم تلاش می‌کنم تا یک تغییرات اساسی را در باشگاه ایجاد کنم.

صادقیان که به صورت تلفنی با برنامه «ورزشگاه» صحبت می‌کرد درباره جدایی برخی از بازیکنان تراکتورسازی نیز یادآور شد: فعلاً تمام بازیکنان را در اختیار خواهیم داشت تا اینکه یک مربی جدید انتخاب شود.

وی در پاسخ به این پرسش که بازیکنان جدید را بر چه اساسی جذب کرده‌اند، تصریح کرد: این‌ بازیکنان را براساس نظر کمیته فنی جذب کردیم. قرار نیست همه‌ی بازیکنان را با نظر مستقیم مربی بگیریم! ما یک کمیته فنی داریم و بازیکنانی که در دید هستند، شناسایی می‌شوند. امکان ندارد هر مربی بیاید و بگوید مثلا این چهار بازیکن جدید ما را نمی‌خواهد.

«آیا حضور شما در ترکیه به انتخاب سرمربی جدید ربط دارد؟»، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش گفت: اصلاً برای همین موضوع به ترکیه آمده‌ایم. ما گزینه‌های مختلفی برای سرمربیگری داریم و چند نفر از دوستان در کمیته فنی در حال مذاکره با این گزینه‌ها هستند.

صادقیان در مورد اینکه چه زمانی سرمربی جدید تراکتورسازی انتخاب خواهد شد و آیا این مربی پرتغالی است یا خیر، بیان کرد:  در حال مذاکره هستیم. ان‌شاءالله فکر می‌کنم در دو سه روز آینده سرمربی جدید مشخص می‌شود. گزینه ما اروپایی است و نمی‌شود گفت پرتغالی است یا خیر.

وی درباره وضعیت قرارداد اشکان دژاگه و مسعود شجاعی از تیم تراکتورسازی نیز گفت: اینها اصلاً مشکلی ندارند ما این دوستان را خواهیم داشت و اینها مواردی است که با آنها حل خواهیم داشت.

اشتراک این خبر در :