تیم‌های سپاهان و تراکتور که رده‌های اول و دوم جدول را در اختیار دارند، به ترتیب بهترین عملکرد را در خانه و خارج از خانه دارند.ب

به گزارش سهند به نقل از مهر، با گذشت ۶ هفته از رقابت های لیگ برتر، دو تیم سپاهان و تراکتور هر کدام با ۱۴ امتیاز رده های اول و دوم جدول را در اختیار دارند و گل گهر به همراه شاهین بوشهر با سه و یک امتیاز در دو رده انتهایی قرار گرفته‌اند.

عملکرد سپاهان در خانه و خارج از خانه شبیه به هم است. شاگردان قلعه نویی نیمی از این امتیازات را در خانه و نیمی را خارج از خانه گرفته‌اند. اما عملکرد شاگردان دنیزلی در خانه و خارج از خانه متفاوت است. سرخ پوشان تبریز با ۱۰۰ درصد پیروزی در بازی های خانگی، ۹ امتیاز در تبریز به دست آورده و حاصل بازی های خارج از خانه این تیم تنها پنج امتیاز است.

سپاهان با هفت امتیاز خارج از خانه و به لطف گلزنی بهتر، عملکردی فراتر از شهر خودرو و فولادی که آنها هم هفت امتیاز خارج از خانه را دارند ارائه داده تا در صدر جدول میهمانان قرار داشته باشد.

ضعیف ترین عملکرد در حالت میهمان هم به شاهین بوشهر با سه شکست از سه بازی تعلق دارد. ماشین سازی هم با کسب یک امتیاز خارج از خانه دومین تیم ضعیف میهمان است. 

در بازی های خانگی تراکتور تبریز با سه پیروزی در سه بازی و کسب ۹ امتیاز، بهترین عملکرد را دارد و بعد از تبریزی‌ها نساجی و سپاهان با هفت امتیاز رده‌های بعدی را در اختیار دارند.

ضعیف ترین میزبان شاهین بوشهر با کسب یک امتیاز از سه بازی است و دومین تیم ضعیف میزبان فولاد است. 

فولادی‌ها که امتیازات خوبی از بازی های خارج از خانه به دست آورده‌اند، در خانه عملکردی ضعیف داشتند و از سه بازی با یک شکست و دو مساوی، تنها دو امتیاز اندوخته‌اند تا بعد از شاهین بوشهر دومین میزبان ضعیف تا پایان هفته ششم باشند. فولاد  تنها تیم حاضر در مسابقات است که هنوز در ورزشگاه خانگی‌اش موفق به گلزنی نشده است.

خطرناک ترین میزبان تیم پیکان با هشت گل زده در خانه است که همین تیم با هفت گل، دارای بیشترین گل خورده در بازی های خانگی هم می باشد.

موفق ترین خط حمله در بازی های خارج از خانه نساجی با ۶ گل زده است. شاهین بوشهر با هشت گل خورده ضعیف ترین خط دفاعی در بازی های خارج از خانه را دارد. ماشین سازی و نساجی نیز با ۶ گل خورده در خانه حریفان، دیگر تیم های آسیب پذیر خارج از خانه هستند.

پرسپولیس که در جدول کلی مسابقات در جایگاه هفتم قرار دارد، در جدول بازی های خانگی با ۶ امتیاز در رده ششم و در جدول بازی های خارج از خانه با سه امتیاز در رده هشتم قرار دارد.

تیم فوتبال استقلال هم که در جدول کلی مسابقات با ۶ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفته است، در جدول بازی های خارج از خانه با دو امتیاز در رده یازدهم و در جدول بازی های خانگی با چهار امتیاز در رده دهم قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

اشتراک این خبر در :