عضو شورای اسلامی شهر تبریزدر صحن علنی شورای اسلامی تبریز گفت: در فضا سازی تبریز از توانمندی های مشاوران‌ در حوزه اجتماعی و روانشناسی استفاده نشده است.

به گزارش سهند، غلامحسین مسعودی ریحان در نطق میان دستور در صحن علنی شورای اسلامی کلانشهر تبریز به برخی از مشکلات شهری اشاره کرد و از اعضای شورای اسلامی تبریز خواستار پیگیری این مشکلات شد.

وی با بیان اینکه متاسفانه از ظرفیت های افراد خبره و شایتسته در شهرداری تبریز به اندازی کافی استفاده نمی شود، گفت: شعار همه ما در آغاز توجه به شایسته سالاری است اما نتوانستیم از حضور این افراد درست استفاده کنیم.

وی همچنین به شاخص های توسعه پایدار اشاره کرد و گفت: شورای اسلامی شهر به عنوان محلی برای تصویب قانون در شهر است و اگر ما نتوانیم تبریز و شهرداری را به عنوان الگو برای سایر سازمان‌ها معرفی کنیم کم‌کاری کرده‌ایم.

خزانه دار شورای اسلامی کلانشهر تبریز به لزوم توجه به فرهنگ سرای های سطح شهر ، مخصوصا در مناطق محروم اشاره کرد و اذعان داشت: با وجود اینکه این فرهنگ سراها دارای امکانات خوبی هستند اما متاسفانه رسیدگی لازم صورت نمی گیرد و علنا خاموش هستند، همچنین پیشنهاد می کنم طبقه فوقانی پاساژ جواهر در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار گیرد.

مسعودی ریحان با اشاره به مشکل آب تبریز، اظهار داشت: جمعیت تبریز و شهرهای اطراف به شدت درحال افزایش است که باید فکری برای آینده آن و احیای قنات های تبریز کرد.

وی با اشاره به اینکه شهروندان تبریز را شهر بتنی می‌بینند، خاطرنشان کرد: در فضا سازی تبریز از توانمندی های مشاوران‌ در حوزه اجتماعی و روانشناسی استفاده نشده است.

اشتراک این خبر در :