فرماندار تبریز با قدردانی از حضور پرشور و گسترده مردم تبریز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن با وجود بارش سنگین برف، گفت: به دلیل برخی مشکلات و محدودیت های پیش آمده به دنبال بارش برف باید از مردم عذرخواهی کرد.

عذرخواهی فرماندار به جای شهردار تبریز از مردم

بهروز مهدوی در گفت و گویی در خصوص برخی مشکلات پیش آمده پس از بارش برف در تردد مردم به منظور شرکت در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ، اظهار داشت: با توجه به غافلگیر کننده بودن بارش برف متاسفانه عوامل شهرداری تبریز برای چنین بحرانی با این وسعت آمادگی نداشتند.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز برخی تجهیزات مورد نیاز برای چنین مواقعی را نداشته و از شرکت های خصوصی اجاره می کنند.

فرماندار تبریز با قدردانی از حضور پرشور و گسترده مردم تبریز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن با وجود بارش سنگین برف، بیان کرد: مردم تبریز با حضور پرشور خود در این مراسم بار دیگر حماسه ای بی نظیر خلق کردند و نشان دادند که همچنان پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه هستند.

وی در ادامه با اشاره به بروز برخی مشکلات در تردد مردم به دنبال بارش برف گفت: به دلیل مشکلات و محدودیت های پیش آمده باید از مردم عذرخواهی کرد.

براساس این گزارش، جشن ۴١ سالگی انقلاب اسلامی، امسال با وجود برف و سرمای سنگین، یکی از خاطرانگیزترین ٢٢بهمن‌‌های سال‌های اخیر بود. خاطره را که حتماً نباید با حرکت روان جمعیت انبوه بسنجیم. وقتی کودکان و نوجوانان، با تکه‌های کارتن، مسیر راهپیمایی را برف‌روبی می‌کنند، همین یعنی، تعلق‌خاطر نسل جدید به دهه فجر، ناگسستنی است.

با وجود پیش‌بینی‌های هواشناسی و با اینکه بارش برف از ظهر دیروز وضعیت شدیدتری به خود گرفت، توده‌های یخ و برف و گِل و لای، در پیاده‌روها و مسیرهای راهپیمایی دست‌نخورده باقی مانده‌ بود. 

شهرداری تبریز، با بی‌مهری خود عهد انقلابی راهپیمایان را تنها گذاشت و حتی حداقل ماموریت‌های خدماتی روزمره را نیز به فراموشی سپرد.

متروی تبریز که قاعدتاً باید امروز در خدمت مردم و راهپیمایان بود، تعطیل بود و برنامه‌های تبلیغاتی و فضاسازی، نمود خاصی نداشت.

اشتراک این خبر در :