مربی پرتغالی همچنان به عنوان یکی از گزینه های مورد نظر باشگاه تراکتورسازی مطرح است.

به گزارش  آوای سهند به نقل از عصر تبریز، طی روزهای اخیر شاهد انتشار اخباری بودیم که طبق آنها خوزه پسیرو، مربی پرتغالی در آستانه قبول هدایت تیم تراکتورسازی قرار دارد. این در حالی است که هیچ منبع رسمی تا کنون خبر یاد شده را تایید یا تکذیب نکرده است. به همین دلیل این سوال در ذهن هواداران تراکتورسازی نقش بسته که ماجرای انتخاب پسیرو به عنوان سرمربی تراکتور چیست؟

بر اساس بررسی های انجام شده مشخص شد که خوزه پسیروی پرتعالی در لیست مربیان مورد نظر تراکتوری ها حضور داشت. او در مقطعی وارد لیست تراکتور شد که مسئولان این باشگاه در حال مذاکره با دو گزینه دیگر بودند. بر اساس تصمیمی که در آن مقطع اتخاذ شده بود، در صورتی که مذاکره با دو گزینه مورد نظر به جایی نمی رسید، باشگاه با پسیرو وارد مذاکرات نهایی می شد.

حال با توجه به اینکه دو گزینه مورد نظر باشگاه تراکتورسازی به توافقات لازم با این باشگاه نرسیده اند، پسیرو این شانس را همچنان دارد که روی نیمکت تراکتورسازی در لیگ نوزدهم بنشیند. البته تا این لحظه به غیر از مذاکرات اولیه ای که باعث انتقال پسیرو به لیست انتظار باشگاه شد، هیچ مذاکره دیگری بین طرفین صورت نگرفته است.

اشتراک این خبر در :