نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکید کرد: در ادارات برای شنیدن حرف‌های مردم وقت بگذارید و اگر هم درخواستشان قانونی نباشد، با زبان نرم راهنمایی کنید.

 

 

به گزارش آوای سهند به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام سید محمد علی  آل هاشم ز در جمع مسئولان شرکت کننده در طرح مفتاح الجنه بیان کرد: کمیته امداد امام (ره) نقش ممتازی در کمک به محرومان و مستضعفان جامعه دارد و یکی از امتیازات ویژه کمیته امداد استان و مدیریت آن، گزارش فعالیت‌ها و خدمات خود به مسئولان دیگر و آحاد جامعه است.
وی افزود: انعکاس فعالیت‌ها باعث می‌شود که مردم در جریان خدمات قرار گیرند و از این جهت از کمیته امداد استان تشکر می‌کنم، در راس کمیته امداد کشور آقای فتاح حضور دارند که مدیری پرتلاش بوده که هدف ایشان خدمت به محرومان است.
آل هاشم تاکید کرد: طرح مفتاح‌الجنه و بازدید مسئولان از منازل مددجویان، کار پسندیده و ارزشمندی است و از همگی بخاطر شرکت در این طرح تشکر و قدردانی می‌کنم، حتی خدمت زیاد به محرومان هم کم بوده و  مسئولان باید تلاش بیشتری در این راه کنند.

شایان ذکر است در طرح مفتاح‌الجنه، مسئولان دستگاه‌های مختلف استان بطور جداگانه با حضور در منازل مددجویان، از نزدیک در جریان مشکلات آن‌ها قرار می‌گیرند.

اشتراک این خبر در :