کاپیتان تیم ملی کاراته ایران با برتری در دیدار نهایی کاراته وان امارات به مدال طلا دست یافت.

به گزارش سهند، روز پایانی از دومین مرحله از رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان ۲۰۲۰ از صبح امروز در دبی امارات پیگیری شد و ذبیح الله پورشیب با برتری هشت بر پنج مقابل دانیل یولداشف از قزاقستان به مدال طلای مسابقات دست یافت.
پورشیب روز گذشته و برای حضور در دیدار نهایی، ابتدا پس از تساوی صفر-صفر مقابل فردی والرا از ونزوئلا، در هانتی (رای داوران) به برتری رسید و در ادامه با نتیجه دو بر یک از سد فرج از عربستان گذشت.
او در دور سوم نیز پس از تساوی صفر-صفر مقابل ایگور چیخمارف از قزاقستان در هانتی (رای داوران) از سد حریف خود عبور کرد تا به دیدار نیمه‌نهایی برسد.
کاپیتان تیم ملی کاراته ایران در این مرحله نیز با نتیجه سه بر دو مقابل مهدی خدابخشی دیگر نماینده کشورمان به برتری دست یافت و فینالیست شد.
تیم ملی کاراته ایران در مسابقات کاراته وان امارات با کسب یک مدال طلا (پورشیب)، یک مدال نقره (شیما آل سعدی) و چهار مدال برنز (سارا بهمنیار، رزیتا علیپور، مهدی خدابخشی و بهمن عسگری) به کار خود خاتمه داد.
کاراته وان امارات با حضور ۵۷۱ کاراته‌کا از ۸۵ کشور جهان از روز جمعه ۲۵ بهمن‌ماه بدر دبی امارات برگزار و امروز به پایان رسید.

اشتراک این خبر در :