سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو با بیان اینکه شاگردانش در دیدار با ماشین‌سازی بازی قابل قبولی را از خودشان به نمایش گذاشتند، گفت: در این بازی به هدفمان کسب سه امتیاز بود که دست یافتیم

به گزارش سهند به نقل از ایرنا، یحیی گل محمدی شامگاه شنبه در نشست خبری پس از برد تیمش با ماشین سازی، ضمن ابراز خوشحالی از بازی بازیکنانش افزود: بازی امروز هم سخت و هم از هیجان زیادی برخوردار بود.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو خاطرنشان کرد: همانطور که دیروز گفته بودم بازی سختی مقابل ماشین سازان داشتیم و در بیشتر دقایق، بازی حالت بسکتبالی داشت. 

گل محمدی در مورد صحنه خطایی که روی شاهین ثاقبی اتفاق افتاد، اضافه کرد: اگر هر بازیکن دیگری به جای ثاقبی بود، حتما می گفتم پنالتی است، ولی به رغم اینکه این بازیکن را دوست دارم، معتقد هستم بیش از حالت طبیعی صحنه را بزرگ جلوه می دهد. 

وی در خصوص اعتراض هواداران ماشین سازی مبنی بر وقت کشی بازیکنان شهر خودرو عنوان کرد: به هیچ وجه با این ادعا موافق نیستم و باید بگویم که این اتلاف وقت ها طبیعی بوده و مربوط به خطای بازیکنان هر دو تیم در بعضی از صحنه ها بود که داور بازی را نگه می داشت. 

تیم فوتبال شهر خودرو از هفته سوم لیگ برتر باشگاه های کشور با شکست یک بر صفر تیم ماشین سازی و با توجه به تساوی سپاهان به صدر جدول دست یافت.

انتهای پیام/

اشتراک این خبر در :